Гірко плакало око, та не в тому біда.
Аби лиш ненароком не стікала вода.
Та щоб щирою була та солона сльоза
Та до істини Божої вела вузька стезя.
Й знову плакало око, не бажало нать втіхи.
Завинило глибоко, заплутавшись во гріхах.
Голосило, сердешне, в темну нічку довгенько,
Аж стерпало від плачу бідолашне серденько.
Й далі плакало око, лиш гіркіш знов і знов.
Боючись лиш їдного – втратить Божу любов.
Не лякалось, сердешне, що від сліз сліпнуть люди,
Лиш бентежила думка – що з ним в вічності буде?
Амінь.
Комментариев нет:
Отправить комментарий